Yhteystiedot

Ota yhteyttä

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Pirkan Helmi ry

Tietotie 1, 37630 VALKEAKOSKI
HAMK:n B-talo, 1.krs, yrityskeskuksen huoneet
B134 ja B133


toimisto@pirkanhelmi.fi
Toimisto-osoitteeseen lähetetty sähköposti ohjautuu automaattisesti sekä toiminnanjohtajalle että hankeneuvojalle ja on siten nopein tapa tavoittaa Pirkan Helmi.

Pääsääntöisesti olemme tavoitettavissa arkipäivisin klo 8 - 16. Koska työmme on kuitenkin luonteeltaan liikkuvaista, pyydämme sopimaan tapaamisista aina etukäteen, jotta hukka-ajolta toimistolle vältyttäisiin. 

Toimiston ollessa suljettu, hakemusasiakirjat voi jättää Hämeen ammattikorkeakoulun B-talon aulatiloista löytyvään lukittuun postilokeroomme - tai vaihtoehtoisesti sähköiseen Hyrrä-asiointipalveluun osoitteessa www.mavi.fi/hyrra. B-talon ulko-ovien ollessa lukitut, Pirkan Helmelle voi jättää postia lukittuun ulkopostilaatikkoon, joka löytyy HAMKin A-talon pääoven viereisestä syvennyksestä (Lotilantien puolella).

edic@pirkanhelmi.fi

Europe Direct Pirkanmaa -tiedotuspisteemme oma sähköpostiosoite. Toimisto-osoitteen tapaan ohjautuu automaattisesti molemmille työntekijöille.


TYÖNTEKIJÄT

Toiminnanjohtaja
Eliisa Vesisenaho
p. 040 750 2242
eliisa.vesisenaho@pirkanhelmi.fi

 

Hankeneuvoja
Anna Kulmakorpi
p. 0400 226 676
anna.kulmakorpi@pirkanhelmi.fi

 

hanketyöntekijä
Heidi Hallongren
p. 040 185 4755
heidi.hallongren@pirkanhelmi.fi

 

PIRKAN HELMI RY:N HALLITUS


Puheenjohtaja Solja Pietilä
p. 050 329 0566
puheenjohtaja@pirkanhelmi.fi

 

 

PIRKANMAAN LEADER-RYHMIEN YHTEINEN TIEDOTTAJA

Johanna Veijanen, p. 040 525 8836, johanna.veijanen@kantriry.fi

Lisäksi yritystukihakemusten valmisteluun liittyen alueen toimijoiden apuna ovat


Akaan, Urjalan ja Valkeakosken alueella
rahoitusneuvoja Piritta Forstén, p. 040 335 6081, etunimi.sukunimi@valkeakoski.fi

Pälkäneellä
elinkeinojohtaja Jaana Koivisto, p. 050 521 5240, etunimi.sukunimi@palkane.fi